Bart-Dom

systemy wentylacyjne

                     

  Początki isteninia firmy BART-DOM sięgają roku 2000, od tego też momentu zajmujemy się sprzedażą hurtową elementów wentylacyjnych. Zaczynaliśmy od kilku sklepów w województwie oraz niewielkiego asortymentu. Dziś posiadamy duży magazyn, dostarczający towar na teren całego kraju i nie tylko.
  W skład naszej oferty wchodzą między innymi: Kratki wentylacyjne i kominkowe, wentylatory, systemy kanałowe i wiele więcej (czytaj więcej...)
  Zaopartujemy sie u najlepszych, sprawdzonych producentów, których towary górują na rynku systemów wentylacyjnych. Obok najlepszej jakości materiałów stoi precyzyjne wykonanie, idealnie sprawdzające się w każdym domu.
  Z naszych usług korzystają firmy z całej Polski. Najlepsza jakość idąca w parze z przystępnymi cenami i fachową, profesjonalną obsługą sprawiają, że rozwijamy się szybko i bardzo sprawnie. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, z którymi od lat współpracujemy. Nasi handlowcy pozyskują wciąż to nowych klientów, nie zaniedbując przy tym obecnych. Staramy się dotrzeć do każdego rejonu w naszym Kraju.

BIURO
Nasza firma jest zoptymalizowana pod kątem ergonomi pracy, tak by zapewnić Państwu jak najniższe ceny. Z tego też powodu posiadamy wykwalifikowanych pracowników biurowo-magazynowych, którzy w najlepszy możliwie sposób odpowiedzą na Państwa pytania.
Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem to
Jarosław Senftleben oraz Robert Pawłowicz
To oni obsługują infolinię oraz odbierają Państwa zamówienia. Świetnie znają produkty, które sprzedają i zawsze chętnie doradzą i podpowiedzą, dodatowo są zawsze uśmiechnięci i uprzejmi w stosunku do wszystkich klientów, co bardzo ułatwia kontakt. Gwarantujemy udaną współpracę.

HANDLOWCY
Charyzmatyczni i bardzo zorganizowani handlowcy z dumą reprezentują naszą firmę na terenie całej Polski.
  501 402 872
  501 369 819
Chętnie odwiedzają naszych odbiorów oraz zdobywają nowe firmy.
Jeżeli Państwa firma chciała by zapoznać się z naszą ofertą to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami - a my zapewnimy wizytę jednego z naszych przedstawicieli.

  Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, przy ulicy Retkińskiej 70 - jednak nasze biuro i magazyn znajdą Państwo przy ulicy Polarnej 19.