Bart-Dom

systemy wentylacyjneNasza oferta zawiera ponad 1000 pozycji najlepszej jakości systemów wentylacyjnych, sprawdzonych producentów. W jej skład wchodzą między innymi:
 • KRATKI WENTYLACYJNE I ANEMOSTATY
  kratki wentylacyjne i anemostaty
  Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Dostępne w wielu rozmiarach, kolorach oraz kształtach.
  Do wyboru mają Państwo: kratki i anemostaty wykonane z trwałego tworzywa sztucznego oraz kratki metalowe.
 • KRATKI I DRZWICZKI KOMINKOWE
  kratki oraz drzwiczki kominkowe
  Kratki w różnych rozmiarach, nie tylko są bardzo praktyczne, ale również przyciągają wzrok swoim bogatym wzornictwem i paletą pięknych kolorów. Bardzo wytrzymałe, wykonane z najlepszych materiałów.
 • WENTYLATORY
  Wentylatowy wyciągowe oraz kanałowe
  Wśród oferowanych przez naszą firmę wentylatorów znajdą Pańswto wiele interesujących pozycji. Wykonane z najlepszej jakości tworzyw, nieżółknące białe wentylatory posiadają całą gamę funkcji, między innymi warianty z mechanizmem pociąganym, dwubiegowe, z wbudowanym czujnikiem wilgoci, wyłącznikiem czasowym czy chociżby czujnikiem światła. Dostępne są zarówno wentylatory wyciągowe jak i kanałowe. Najlepsza jakość w najniżeszej cenie.
 • SYSTEMY KANAŁOWE
  Sysemy kanałowe
  Pełna oferta kanałów prostokątnych i okrągłych o różnych długościach i obwodach. Zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do ich instalacji. W ofercie znajdą państwo między innymi kanały, kolanka, trójniki (T i Y), łączniki, zawory, uchwyty mocujące, kołłnierze, a nawet redukcje.
 • RURY SPIRO
  rury spiro
  Elastyczne, aluminiowe rury zwijane typu SPIRO dostępne w naszej ofercie to pewna jakość w doskonałej cenie. Posiadamy wiele rozmiarów średnicy od fi80 do fi 500. Rury rozciągają się do trzech metrów i zapewniają łatwy montarz bez konieczności używania specjalnych narzędzi do cięcia lub mocowania.
 • OSŁONY REWIZYJNE I SZAFKI OCHRONNE
  Osłony rewizyjne oraz szafki ochronne
  W naszej ofercie posiadamy zarówno osłony rewizyjne w różnych rozmiarach i wariantach - na uchwyt, zamek oraz zamek uniwersalny oraz szafki ochronne - między innymi szafki gazowe, szafki na gaśnice itp.
 • WYWIEWKI I NASADY KOMINOWE
  Wywiewki i nasady kominowe
  Posiadamy wywiewki w dwóch kolorach - szarym oraz brązowym o różnych średnicach fi50, 75, 110 oraz 160 (fi160 nie występuje w wypadku długich wywiewek) i długościach - posiadamy modele zarówno długie, jak i krótkie. W ofercie znajduje się również nasada kominowa SPIROMATIC zrobiona z blachy kwasoodpornej, zasilana siłą wiatru wspomagając ciąg kominowy.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni:

 • Pobierz nasz aktualny katalog: download
 • Odwiedź bufor zamówień: download

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem towaru po przez bufor zamówień, prosimy o kontakt z nami w celu podpisania umowy, co umożliwi otrzymanie loginu oraz hasła. Wszystkich niezbędnych informacji dowiedzą się Państwo kontaktując się z naszym biurem drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Zapewniamy regularne wizyty handlowców